Kurumsal

KALİTELİ ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

GÜLHAN, 1978'de kurulan bir endüstriyel hizmet firmasıdır. Kauçuk yedek parça üretimi ve özel sipariş tasarımı ile öne çıkar. Savunma Sanayine odaklanarak, Aselsan onaylı tedarikçiler arasındadır.

Müşterilerimize dijital medya, tasarım & geliştirme ve iletişim çözümleri sunuyoruz. Sizinle iş birliği yaparak hedeflerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

45 yıllık sektör tecrübemizle Türkiye genelinde tanınırız. Ürünlerimizi dünya çapında 80'den fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

ISO 9001:2015 ve TSE belgelerine sahibiz. Müşteri memnuniyetini ve sürekli iyileştirmeyi ön planda tutuyoruz. Ürünlerimiz, laboratuvar testlerinden geçer ve uzmanlarımız tarafından üretilir.

Ekibimizle Tanışın

Ekibimiz, vizyonumuzu yönlendiriyor ve başarıya liderlik ediyor.

Turan DEĞİRMENCİ

Yönetim Kurulu Başkanı

Halil DEĞİRMENCİ

Genel Koordinatör

Emrah DEĞİRMENCİ

Genel Müdür

Ersan BORAN

Ankara Mağaza Müdürü

Emre GÜNGÖR

Fabrika Müdürü

Mustafa TOSUN

İstanbul Şube Sorumlusu

Okan AYDOĞAN

ABD Şube Sorumlusu

Şükran Değer

Dış Ticaret Müdürü

Cemre Elçin SERBEST

Dış Ticaret, Operasyon & Lojistik Sorumlusu

Elif AY

Satış ve Destek Personeli

Sevda Karatekin

Muhasebe Bölüm Sorumlusu

Mizyon ve Vizyon

Misyon

45 yıllık deneyimin getirdiği birikimle ve mevcut kaynaklarımızı etkin kullanarak daha kaliteli, rekabetçi ve yenilikçi ürünler üretip, kendi sektöründe fark yaratan öncü bir imalatçı-ihracatçı firma olmak.

Vizyon

Müşterilerimizin değişken talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda; mevcut kabiliyetlerimizi geliştirerek ve gerekli adımları atarak uluslararası tanınırlığa ulaşmış bir firma haline gelmek ve konusunda güvenilir markalardan biri olmaya devam etmek.

Sepettekiler

Temizlepe Topu

Fiyat: 66.99 ₺

Miktar: 1

Toplam Tutar:

66.99 ₺

Sepete Git